OpenPublic (7.x-1.0-beta12) - en to el translation catalogue (64 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: user
el: χρήστης

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: more
el: περισσότερα

en: Comments
el: Σχόλια

en: Resources
el: Πηγές

en: Login
el: Είσοδος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Feed
el: Ροή

en: Help
el: Βοήθεια

en: Summary
el: Περίληψη

en: link
el: σύνδεσμος

en: Menu
el: Μενού

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Files
el: Αρχεία

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Profile
el: Προφίλ

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: author
el: συγγραφέας

en: Blogs
el: Ιστολόγια

en: Documents
el: Έγγραφα

en: The username %name has not been activated or is blocked.
el: Ο λογαριασμός χρήστη %name δεν έχει ενεργοποιηθεί ή έχει αποκλειστεί.

en: Login attempt failed for %user.
el: Απέτυχε η απόπειρα εισόδου για το λογαριασμό %user.

en: image
el: εικόνα

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
el: Δημιουργία μιας νέας φόρμας ή ερωτηματολογίου προσπελάσιμη από τους χρήστες. Τα αποτελέσματα των υποβολών και τα στατιστικά καταγράφονται και είναι προσπελάσιμα από τους προνομιούχους χρήστες.

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Reply
el: Απάντηση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
el: Δυστυχώς, το όνομα λογαριασμού ή το συνθηματικό εισόδου δεν αναγνωρίζεται. <a href="@password">Ξεχάσατε το συνθηματικό εισόδου σας;</a>

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Blog entry
el: Ιστολόγημα

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
el: Το <em>Κύριο</em> μενού χρησιμοποιείται σε πολλές ιστοσελίδες για να δείχνει τις κεντρικές ενότητες της ιστοσελίδας, συχνά σε ένα μενού πλοήγησης στην κορυφή.

en: Sort By
el: Ταξινόμηση κατά

en: Asc
el: Αύξ
