OpenPublic (7.x-1.0-beta12) - en to fa translation catalogue (82 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: user
fa: کاربر

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: more
fa: بیشتر

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Resources
fa: منابع

en: Login
fa: ورود

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Feed
fa: خوراک

en: Help
fa: راهنما

en: Summary
fa: خلاصه

en: URL
fa: نشانی

en: link
fa: پیوند

en: Menu
fa: منو

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Issues
fa: پی آمدها

en: Attachment
fa: پیوست

en:  in
fa:  در

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Gallery
fa: گالری

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Address
fa: نشانی

en: Desc
fa: نزولی

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Profile
fa: نمایه

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Logout
fa: خروج

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: author
fa: نویسنده

en: Read More
fa: ادامه...

en: Blogs
fa: وبلاگ‌ها

en: Document
fa: سند

en: Documents
fa: اسناد

en: The username %name has not been activated or is blocked.
fa: نام کاربری %name فعال نشده یا مسدود شده‌ است.

en: Login attempt failed for %user.
fa: تلاش %user برای ورود با شکست مواجه شد.

en: image
fa: تصویر

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Apply
fa: تایید

en: Biography
fa: بیوگرافی

en: Reply
fa: پاسخ

en: Organization
fa: سازمان

en: Offset
fa: جابجایی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fa: متاسفانه, نام کاربری یا گذرواژه قابل شناسایی نیست. <a href="@password">آیا شما گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟</a>

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری

en: Second sidebar
fa: نوار جانبی دوم

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Blog entry
fa: محتوای وبلاگ

en: queue
fa: صف

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: User menu
fa: منوی کاربری

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
fa: منوی <em>اصلی</em> در بسیاری از سایت‌ها برای نمایش بخش‌های اصلی سایت و اغلب در نوار پیمایش فوقانی سایت کاربرد دارد.

en: Posted by !author on !date
fa: ارسال‌شده توسط !author در !date

en: Sort By
fa: مرتب کردن بر اساس

en: Branding
fa: علامت گذاری

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم

en: Asc
fa: صعودی
