OpenPublic (7.x-1.0-beta12) - en to nl translation catalogue (97 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: user
nl: gebruiker

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Read more
nl: Lees meer

en: more
nl: meer

en: Comments
nl: Reacties

en: Resources
nl: Bronnen

en: Login
nl: Inloggen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Issues
nl: Uitgaven

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Files
nl: Bestanden

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Gallery
nl: Album

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Profile
nl: Profiel

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Department
nl: Afdeling

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: author
nl: auteur

en: Documents
nl: Documenten

en: The username %name has not been activated or is blocked.
nl: De gebruikersnaam %name is nog niet geactiveerd of is geblokkeerd.

en: Login attempt failed for %user.
nl: Login mislukt voor %user.

en: image
nl: afbeelding

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Photo
nl: Foto

en: Webform
nl: Formulier

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
nl: Een nieuw formulier of vragenlijst aanmaken. Resultaten en statistieken worden opgeslagen en zijn toegankelijk voor gebruikers met de juiste rechten.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Biography
nl: Levensbeschrijving

en: FAQs
nl: Veelgestelde vragen

en: Reply
nl: Reageren

en: Services
nl: Diensten

en: Organization
nl: Organisatie

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
nl: Gebruikersnaam of wachtwoord is onbekend. <a href="@password">Bent u uw wachtwoord vergeten?</a>

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Your password has not met the following requirement(s):
nl: Uw wachtwoord voldoet niet aan de volgende vereiste(n):

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Resource
nl: Bron

en: Blog entry
nl: Blog-item

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: User menu
nl: Gebruikersmenu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
nl: Het <em>Hoofdmenu</em> wordt vaak gebruikt om de hoofdonderdelen van de website aan te geven bijvoorbeeld in een menu bovenaan de pagina.

en: Sort By
nl: Sorteer op

en: Get Started
nl: Begin hier

en: Media Gallery
nl: Media-album

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Asc
nl: Oplopend

en: Install configurations for Secure Pages
nl: Instellingen voor Secure Pages installeren

en: Install configurations for Comment Notify
nl: Instellingen voor Comment Notify installeren

en: OpenPublic Distribution
nl: OpenPublic-distributie

en: Combine Blocks
nl: Blokken combineren

en: Use js to combine two blocks in a tab view.
nl: Gebruik JS om twee blokken in een tabweergave te combineren.

en: OpenPublic API
nl: OpenPublic-API

en: Adds a block showing the current status of 3rd party api config
nl: Voegt een blok toe dat de huidige status toont van de 3rd-party API-configuratie

en: Toggle demo content
nl: Demo-inhoud wisselen

en: Welcome message splash screen
nl: Opstartscherm voor welkomstboodschap

en: Welcome to OpenPublic
nl: Welkom bij OpenPublic

en: Ready to create a Drupal site?
nl: Klaar om een Drupal-site aan te maken?

en: To get started with your site, go straight to the !dashboard. From there, you'll be able to choose your theme, personalize your site, and configure all the bells and whistles.
nl: Ga direct naar het !dashboard om met de website aan de slag te gaan. Daar kunt u vervolgens het thema kiezen, de site personaliseren en alle toeters en bellen instellen.

en: Tell us what you think, or better yet, !contribute to make it even better. Be The People!
nl: Vertel ons uw mening, of nog beter, !contribute om het verder te verbeteren. Be The People!

en: contribute to OpenPublic
nl: draag bij aan OpenPublic

en: New to OpenPublic? Take a video tour through the features and learn the basics before you get started.
nl: Nieuw bij OpenPublic? Volg de video-tour over de beschikbare functies en leer de basisbeginselen voordat u begint.

en: Switch easily to any of OpenPublic's preloaded themes, or add a new one of your own to customize your site's design.
nl: Schakel eenvoudig naar een van de ingebouwde OpenPublic thema's, of voeg een nieuw toe om het design van de site aan te passen.

en: Start entering articles, blogs, photos, and other content. You can also remove demo content.
nl: Begin met het invoeren van artikelen, blogs, foto's en andere inhoud. U kunt ook de demo-inhoud verwijderen.

en: Enable demo content.
nl: Demo-inhoud inschakelen.

en: Remove demo content and start fresh
nl: Demo inhoud verwijderen en met een schone lei beginnen

en: Change the title, slogan, contact information, and default frontpage settings here.
nl: De titel, slogan, contact informatie en standaard voorpagina instellingen hier wijzigen.

en: Demo content has been disabled. !link
nl: Demo inhoud is uitgeschakeld. !link

en: Reenable demo content
nl: Demo-inhoud weer inschakelen
