OpenPublic (7.x-1.0-beta13) - en to bo translation catalogue (57 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Your search yielded no results
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ལ་མཇུག་འབྲས་གང་ཡང་ཐོན་མ་ཐུབ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Blogs
bo: ཟིན་བྲིས

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་དེ་ནུས་ཡོད་བཟོས་མེད་པའམ་བཀག་འགོག་བྱས་འདུག

en: Login attempt failed for %user.
bo: %user་ཡིས་ནང་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: image
bo: པར་རིས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bo: དགོངས་དག་ཞུ། རྒྱུས་མེད་པའི་སྤྱོད་མཁན་མིང་ངམ་གསང་གྲངས། <a href="@password">གསང་གྲངས་བརྗེད་སོང་བ་ཡིན་ནམ།</a>

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Blog entry
bo: ཟིན་བྲིས་འཇུག་སྒོ

en: View panes
bo: གནས་ཁུལ་ལ་ལྟ་ཀློག

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
bo: འདེམས་བྱང་<em>གཙོ་བོ་</em>་ནི་དྲ་ཚིགས་མང་ཆེ་བའི་ཐོག་གི་ཚན་ཁག་གཙོ་བོ་དག་སྟོན་བྱེད་ལ་སྤྱོད་བཞིན་ཡིན། རྒྱུན་དུ་ཕྱོགས་སྟོན་ངོས་ཀྱི་ཐོད་དུ་གནས་ཡོད།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
