OpenPublic (7.x-1.0-beta14) - en to gl translation catalogue (66 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: user
gl: usuario/a

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Read more
gl: Ler máis

en: more
gl: máis

en: Comments
gl: Comentarios

en: Resources
gl: Recursos

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Feed
gl: Orixe

en: Help
gl: Axuda

en: Summary
gl: Resumo

en: link
gl: ligazón

en: Menu
gl: Menú

en: Teaser
gl: Resumo

en: Issues
gl: Incidencias

en: Attachment
gl: Anexo

en: Utility
gl: Utilidade

en: Files
gl: Ficheiros

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Gallery
gl: Galería

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Address
gl: Enderezo

en: Downloads
gl: Descargas

en: Blog
gl: Blogue

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Profile
gl: Perfil

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Logout
gl: Saír

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Features
gl: Funcionalidades

en: author
gl: autor

en: Blogs
gl: Blogues

en: Documents
gl: Documentos

en: The username %name has not been activated or is blocked.
gl: O usuario %name non foi activado ou está bloqueado.

en: Login attempt failed for %user.
gl: Inicio de sesión fallido para %user.

en: image
gl: imaxe

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Webform
gl: Formulario web

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
gl: Crear un novo formulario ou cuestionario dispoñible para os usuarios. Os resultados e estatísticas dos envíos gárdanse e están dispoñibles a usuarios con ese permiso concedido.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Reply
gl: Responder

en: Services
gl: Servizos

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
gl: Desculpe, non se recoñece o nome de usuario/a ou o contrasinal. <a href="@password">Esqueceu o seu contrasinal?</a>

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Blog entry
gl: Entrada de blog

en: queue
gl: cola

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.
