OpenPublic (7.x-1.0-beta15) - en to oc translation catalogue (68 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: user
oc: utilizaire

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: more
oc: mai

en: Comments
oc: Comentaris

en: Resources
oc: Ressorsas

en: Login
oc: Identificant

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Feed
oc: Flux

en: Help
oc: Ajuda

en: Summary
oc: Resumit

en: link
oc: ligam

en: Menu
oc: Menú

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en:  in
oc:  dins

en: Files
oc: Fichièrs

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Media
oc: Mèdia

en: Address
oc: Adreça

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Profile
oc: Perfil

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Logout
oc: Sortir

en: Sort by
oc: Triar per

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Features
oc: Foncionalitats

en: author
oc: autor

en: The username %name has not been activated or is blocked.
oc: Lo nom d'utilizaire %name es pas estat activat o es blocat.

en: Login attempt failed for %user.
oc: Fracàs de connexion per %user.

en: image
oc: imatge

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Reply
oc: Respondre

en: Services
oc: Servicis

en: Offset
oc: Decalatge

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
oc: O planhèm, nom d'utilizaire o senhal pas reconegut. <a href="@password">Avètz doblidat vòstre senhal ?</a>

en: Nid
oc: Nis

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Blog entry
oc: Bilhet de blog

en: View panes
oc: Volets de vista

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
oc: Lo <em>menú Principal</em> es fréquemment utilizat per afichar les sections importantes del site, souvent dins la barre de navigacion de haut de pagina.

en: Sort By
oc: Triar per

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina

en: User Bar First
oc: Primièra barra d'utilizaire
