OpenPublic (7.x-1.0-beta15) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Read more
ps: نور ولولی

en: more
ps: نور

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Help
ps: مرسته

en: Summary
ps: لنډیز

en: URL
ps: پته (URL)

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Attachment
ps: نښل

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Media
ps: رسنۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Reply
ps: ځواب

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: - All -
ps: - ټول -
