OpenPublic (7.x-1.0-beta16) - en to jv translation catalogue (38 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: user
jv: panganggo

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Read more
jv: Candhaké

en: more
jv: pepaké

en: Comments
jv: Komèntar

en: Reset
jv: Baléknā

en: Feed
jv: Pasokan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: link
jv: pranālā

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Attachment
jv: Sisipan

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Profile
jv: Profil

en: Logout
jv: Metu

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: Blogs
jv: Blog

en: The username %name has not been activated or is blocked.
jv: Jeneng pangganggo %name ora aktif utāwā uwis ditolak.

en: Login attempt failed for %user.
jv: Kegagalan login kanggo %user.

en: image
jv: gambar

en: Reply
jv: Balesan

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
jv: Pangapunten, jeneng panganggo utawa tembung sandhiné ora dikenali. <a href="@password">Sampéyan lali karo tembung sandhiné?</a>

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Main menu
jv: Menu utama

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Blog entry
jv: Blog entri

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Asc
jv: Urut Maju
