OpenPublic (7.x-1.0-beta17) - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: user
sq: përdoruesi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: more
sq: tjetër

en: Comments
sq: Komente

en: Reset
sq: Rifillo

en: Help
sq: Ndihmë

en: URL
sq: Adresa URL

en: Menu
sq: Menuja

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Blog
sq: Ditari

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Profile
sq: Profili

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Your search yielded no results
sq: Kërkimi juaj nuk dha asnjë rezultat

en: Blogs
sq: Ditarë

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sq: Përdoruesi %name nuk është aktivuar ose është bllokuar.

en: Login attempt failed for %user.
sq: Përpjekja e identifikimit dështoi për përdoruesin %user.

en: Reply
sq: Përgjigju

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sq: Më vjen keq, emër apo fjalëkalim i pasaktë përdoruesi. <a href="@password">Keni harruar fjalëkalimin tuaj?</a>

en: Blog entry
sq: Zë ditari
