OpenPublic (7.x-1.0-beta18) - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: URL
ne: यूआरएल

en: Menu
ne: मेनु

en: Attachment
ne: संलग्न

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Media
ne: मिडिया

en: Blog
ne: ब्लग

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Blogs
ne: ब्लगहरू

en: image
ne: तस्विर

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ne: माफ गर्नुहोला अपचरित प्रयोगकर्ता वा गोप्यशब्द   <a href="@password">के तपाईले आफ्नो गोप्यशब्द बिर्सिनु भयो ?</a>

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
