OpenPublic (7.x-1.0-beta2) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Comments
mg: Heviteny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany
