OpenPublic (7.x-1.0-beta20) - en to dz translation catalogue (24 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།

en: Blogs
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་ཚུ།

en: The username %name has not been activated or is blocked.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་  %name་དེ་  ཤུགས་ལྡན་  ཡང་ན་  འགག་མ་བཞག་པས།

en: Login attempt failed for %user.
dz: %user་གི་དོན་ལུ་  ནང་བསྐྱོད་འབད་ནིའི་  དཔའ་བཆམ་མི་དེ་  འཐུས་ཤོར་བྱུང་ནུག

en: Reply
dz: ལན་གསལ།

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
dz: དགོངསམ་མ་ཁྲལ་  ངོས་འཛིན་མ་འབད་བའི་ལག་ལེན་པའི་མིང་དང་ ཆོག་ཡིག་འདུག། <a href="@password">ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་འདི་བརྗེད་སོངཔ་ཨིན་ན?</a>

en: Blog entry
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་ཀྱི་ཐོ་བཀོད་
