OpenPublic (7.x-1.0-beta22) - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: Your search yielded no results
pa: ਤੁਹਾਡੀ ਖੋਜ ਦੇ ਕੋਈ ਨਤੀਜੇ ਨਹੀ ਨਿਕਲ਼ੇ

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ
