OpenPublic (7.x-1.0-beta23) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: user
kk: пайдаланушы

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Location
kk: Орналасуы

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Profile
kk: Профиль

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: The username %name has not been activated or is blocked.
kk: %name пайдаланушы аты активтелмеген немесе бұғаттаулы

en: Login attempt failed for %user.
kk: %user қолданушы үшін жүйеге кіру сәтсіз аяқталды.

en: Reply
kk: Жауап беру

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
kk: Логин немесе құпия сөз дұрыс енгізілмеген. <a href="@password">Құпия сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?</a>

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Blog entry
kk: Блог жазбасы
