OpenPublic (7.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (59 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: more
cs: více

en: Comments
cs: Komentáře

en: Resources
cs: Zdroje

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Help
cs: Nápověda

en: Summary
cs: Souhrn

en: link
cs: odkaz

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Attachment
cs: Příloha

en:  in
cs:  v

en: Files
cs: Soubory

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: All
cs: Vše

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Profile
cs: Profil

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: author
cs: autor

en: Read More
cs: Číst dál

en: Blogs
cs: Blogy

en: Documents
cs: Dokumenty

en: image
cs: obrázek

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
cs: Vytvořte nový formulář nebo dotazník přístupný všem uživatelům. Odeslané formuláře a statistiky se zaznamenávají a jsou přístupné uživatelům s příslušným oprávněním.

en: Apply
cs: Použít

en: Biography
cs: Biografie

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Services
cs: Služby

en: Offset
cs: Posun

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Blog entry
cs: Příspěvek v blogu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
cs: <em>Hlavní</em> menu na mnoha stránkách zobrazuje hlavní sekce stránek a často se nachází v horní navigační liště.

en: Sort By
cs: Seřadit dle

en: Asc
cs: Vzestupně
