OpenPublic (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (36 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Menu
eo: Menuo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Location
eo: Loko

en: Desc
eo: malkreske

en: Profile
eo: Profilo

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: image
eo: bildo

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Blog entry
eo: Blogaĵo

en: User menu
eo: Uzanta menuo

en: Asc
eo: kreske

en: Multimedia
eo: Plurmedio
