OpenPublic (7.x-1.0-rc2) - en to fy translation catalogue (13 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: more
fy: mear

en: next
fy: folgjende

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: previous
fy: foarige

en: image
fy: ôfbylding

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: Main menu
fy: Haadmenu

en: User menu
fy: Brûkersmenu
