OpenPublic (7.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: link
mn: холбоос

en: Menu
mn: Цэс

en: Files
mn: Файлууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Location
mn: Байрлал

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: image
mn: зураг

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Main menu
mn: Гол цэс
