OpenPublic (7.x-1.0-rc4) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Location
mk: Локација

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
