OpenPublic (7.x-1.0-rc5) - en to ml translation catalogue (21 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Menu
ml: മെനു

en: Node
ml: നോഡ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: image
ml: ചിത്രം

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
