OpenPublic (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Image
bs: Slika

en: Display
bs: Prikaz

en: Menu
bs: Meni

en: Event
bs: Događaj

en: Attachment
bs: Prilog

en: action
bs: akcija

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Location
bs: Lokacija

en: Address
bs: Adresa

en: Profile
bs: Profil

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
