OpenPublic (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (50 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Resources
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Job Title
kn: ಉದ್ಯೋಗದ ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: description
kn: ವಿವರಣೆ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Department
kn: ವಿಭಾಗ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Photo
kn: ಫೋಟೊ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: Full Name
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ

en: Resource
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Blog entry
kn: ಬ್ಲಾಗ್ ಬರಹ
