OpenPublic (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Summary
de: Zämefassig

en: Display
de: Aazeig

en: Media
de: Medium

en: Logout
de: Abmälde

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
de: Ds <em>Houpt-Menü</em> wird hüfig brucht zum zwüsche de Bereiche vo dr Websyte z wächsle, hüfig als Houptnavigation im Chopfbereich.
