OpenPublic (7.x-1.12) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: title
kk: аты

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Menu
kk: Мәзір

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: action
kk: әрекет

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Location
kk: Орналасуы

en: Profile
kk: Профиль

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Blog entry
kk: Блог жазбасы
