OpenPublic (7.x-1.12) - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: title
sl: naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Login
sl: Prijava

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Summary
sl: Povzetek

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: Attachment
sl: Priponka

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Location
sl: Mesto

en: Profile
sl: Profil

en: Logout
sl: Odjava

en: Attachments
sl: Priponke

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: image
sl: slika

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Dates
sl: Datumi

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Blog entry
sl: Blog zapis
