OpenPublic (7.x-1.13) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Summary
ast: Resume

en: Display
ast: Pantalla

en: Menu
ast: Menú

en: Attachment
ast: Axuntu

en: action
ast: Aición

en: Files
ast: Ficheros

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Location
ast: Llugar

en: Profile
ast: Perfil

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Attachments
ast: Axuntos

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
