OpenPublic (7.x-1.13) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Summary
az: Xülasə

en: Display
az: Monitor

en: Menu
az: Menyu

en: Attachment
az: Qoşma

en: action
az: hərəkət

en: Files
az: Fayllar

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Location
az: Məkan

en: Term
az: Termin

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Document
az: Sənəd

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Add terms
az: Termin əlavə edin

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Dates
az: Tarixlər

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
