OpenPublic (7.x-1.14) - en to ca translation catalogue (71 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: title
ca: títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Resources
ca: Recursos

en: Login
ca: Entrada

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Summary
ca: Resum

en: link
ca: enllaç

en: Display
ca: Visualització

en: Menu
ca: Menú

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Utility
ca: Utilitat

en: action
ca: acció

en: Files
ca: Fitxers

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Location
ca: Localització

en: Term
ca: Terme

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Address
ca: Adreça

en: next
ca: següent

en: description
ca: descripció

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Profile
ca: Perfil

en: Defaults
ca: Per defecte

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Logout
ca: Sortir

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Department
ca: Departament

en: Attachments
ca: Adjunts

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: previous
ca: Anterior

en: image
ca: imatge

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Photo
ca: Foto

en: Webform
ca: Formulari web

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
ca: Creeu un nou formulari o qüestionari accessible pels usuaris. Els resultats enviats i les estadístiques són registrats i accessibles per als usuaris amb privilegis.

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Services
ca: Serveis

en: Add terms
ca: Afegeix termes

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Organization
ca: Organització

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Thumbnail Image
ca: Imatge en miniatura

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Resource
ca: Recurs

en: Blog entry
ca: Entrada de bloc

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Master
ca: Mestre
