OpenPublic (7.x-1.14) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ
