OpenPublic (7.x-1.14) - en to mr translation catalogue (30 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: Resources
mr: संसाधने

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Summary
mr: संक्षेप

en: link
mr: शृंखला

en: Display
mr: दाखवा

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: action
mr: कृती

en: Files
mr: फाईल्स

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Location
mr: स्थळ

en: Address
mr: पत्ता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
