OpenPublic (7.x-1.16) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Location
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
