OpenPublic (7.x-1.16) - en to ku translation catalogue (36 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Summary
ku: کورتە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: action
ku: کردار

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Location
ku: شوێن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: image
ku: وێنە

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Dates
ku: بەروارەکان

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Blog entry
ku: دەقی بڵاگ

en: User menu
ku: پێڕستی بەکارهێنەر
