OpenPublic (7.x-1.16) - en to my translation catalogue (30 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: link
my: လင့်ခ်

en: Menu
my: မီနူး

en: action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: image
my: ပုံရိပ်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: - All -
my: - အားလုံး -
