OpenPublic (7.x-1.16) - en to sk translation catalogue (63 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Image
sk: Obrázok

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: link
sk: odkaz

en: Display
sk: Zobraziť

en: Event
sk: Podujatie

en: Attachment
sk: Príloha

en: action
sk: akcia

en: Files
sk: Súbory

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Node
sk: Uzol

en: Back to Top
sk: Ísť nahor

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Term
sk: Termín

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: next
sk: ďalej

en: Profile
sk: Profil

en: Defaults
sk: Predvolené

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Attachments
sk: Prílohy

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: image
sk: obrázok

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Webform
sk: Webformulár

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
sk: Vytvorí nový formulár alebo dotazník dostupný pre používateľov. Odoslané odpovede a štatistiky sú zaznamenané a dostupné pre privilegovaných používateľov.

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Services
sk: Služby

en: Add terms
sk: Pridať termíny

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Organization
sk: Firma

en: Offset
sk: Ofset

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Dates
sk: Dátumy

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Blog entry
sk: Príspevok v blogu

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: Asc
sk: Vzostupne
