OpenPublic (7.x-1.18) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Home
is: Heim

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: title
is: yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Høvundur

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Reset
is: Tómstilla

en: Menu
is: Valmynd

en: Attachment
is: Viðfesti

en: action
is: gerð

en: Node
is: Knútur

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Location
is: Pláss

en: Profile
is: Vangamynd

en: Attachments
is: Viðfesti

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: image
is: mynd

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »

en: Blog entry
is: Bloggupostur
