OpenPublic (7.x-1.19) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: action
km: សកម្មភាព

en: Files
km: ឯកសារ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Logout
km: ចេញ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: image
km: រូបភាព

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Blog entry
km: ធាតុ​​កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
km: ម៉ឺនុយ<em>មេ</em> ត្រូវ​បានប្រើ​នៅ​លើ​តំបន់​បណ្ដាញ​ជា​ច្រើន ដើម្បីបង្ហាញ​ផ្នែក​សំខាន់ៗ​របស់​តំបន់បណ្ដាញ ជា​រឿយៗ​នៅ​ក្នុង​របារ​រុករក​ផ្នែក​ខាង​លើ ។
