OpenPublic (7.x-1.19) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Login
se: Logge sisa

en: Image
se: Govva

en: Attachment
se: Mielddus

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Logout
se: Logge eret

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
