OpenPublic (7.x-1.22) - en to hr translation catalogue (49 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: title
hr: naslov

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Resources
hr: Resursi

en: Login
hr: Prijava

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Summary
hr: Sažetak

en: link
hr: poveznica

en: Display
hr: Prikaz

en: Menu
hr: Izbornik

en: Event
hr: Događanje

en: Attachment
hr: Prilog

en: action
hr: akcija

en: Files
hr: Datoteke

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Location
hr: Lokacija

en: Term
hr: Pojam

en: Media
hr: Mediji

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: next
hr: sljedeći

en: Profile
hr: Profil

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Last Name
hr: Prezime

en: Logout
hr: Odjava

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Attachments
hr: Privitci

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: image
hr: slika

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Dates
hr: Datumi

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Blog entry
hr: Blog unos

en: User menu
hr: Korisnički izbornik

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hr: <em>Glavni</em> izbornik se koristi na mnogim lokacijama za prikaz glavnih odjeljaka lokacije, najčešće kao navigacijska traka na vrhu.

en: Asc
hr: Uzlazno
