OpenPublic (7.x-1.22) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: more
si: තවත්

en: Image
si: රූපය

en: All
si: සියල්ල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: image
si: රූපය

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
