OpenPublic (7.x-1.22) - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: more
ur: مزید

en: Resources
ur: وسائل

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Summary
ur: خلاصہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Menu
ur: مینیو

en: action
ur: عمل

en: Node
ur: نوڈ

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Profile
ur: پروفائیل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
