OpenPublic (7.x-1.24) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: title
th: ชื่อ

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Display
th: แสดงผล

en: Menu
th: เมนู

en: action
th: ใช้งานอยู่

en: All
th: ทั้งหมด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Media
th: สื่อ

en: Address
th: ที่อยู่

en: next
th: ถัดไป ›

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: previous
th: ‹ ก่อนหน้า

en: image
th: รูปภาพ

en: Select
th: เลือก

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Blog entry
th: รายการบล็อก

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง
