OpenPublic (7.x-1.25) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Phone Number
ga: Fón

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: Logout
ga: Logáil amach

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Dashboard
ga: Deais
