OpenPublic (7.x-1.25) - en to pl translation catalogue (100 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: title
pl: tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Resources
pl: Zasoby

en: Login
pl: Zaloguj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: link
pl: odnośnik

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Event
pl: Termin

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Utility
pl: Narzędzia

en: action
pl: akcja

en: Files
pl: Pliki

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Node
pl: Węzeł

en: Back to Top
pl: Powrót na górę

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Location
pl: Położenie

en: Term
pl: Termin

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Job Title
pl: Nazwa stanowiska

en: next
pl: nast.

en: description
pl: opis

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Profile
pl: Profil

en: Defaults
pl: Domyślne

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Department
pl: Departament

en: Attachments
pl: Załączniki

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Document
pl: Dokument

en: previous
pl: poprzedni

en: image
pl: obrazek

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Webform
pl: Formularz

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
pl: Twórz formularze i ankiety dostępne dla użytkowników. Zgłoszenia i statystyki dostępne są dla uprawnionych użytkowników.

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: Biography
pl: Biografia

en: FAQs
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Services
pl: Serwisy

en: Add terms
pl: Dodaj terminy

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Organization
pl: Organizacja

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Dates
pl: Daty

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Preface First
pl: Pierwszy wstęp

en: Postscript First
pl: Pierwszy dopisek

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Resource
pl: Zasób

en: Blog entry
pl: Wpis w blogu

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: User menu
pl: Menu użytkownika

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
pl: <em>Główne</em> menu wykorzystywane jest na wielu witrynach do pokazywania najważniejszych sekcji serwisu, często w górnej części witryny.

en: Get Started
pl: Zaczynamy

en: Slides
pl: Slajdy

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Header First
pl: Nagłówek pierwszy

en: Header Second
pl: Nagłówek drugi

en: Preface Second
pl: Drugi wstęp

en: Preface Third
pl: Trzeci wstęp

en: Postscript Second
pl: Drugi dopisek

en: Postscript Third
pl: Trzeci dopisek

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: User Bar First
pl: Pierwszy pasek użytkownika

en: User Bar Second
pl: Drugi pasek użytkownika

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: OpenPublic Distribution
pl: Dystrybucja OpenPublic

en: Toggle demo content
pl: Przełącz demonstracyjną zawartość

en: Footer Utility
pl: Narzędzia w stopce

en: Webform content type
pl: Rodzaj zawartości Webform

en: Skip to errors
pl: Przejdź do błędów

en: OpenPublic Menu
pl: Menu OpenPublic
