OpenPublic (7.x-1.25) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Menu
ta: பட்டி

en: Node
ta: கணு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Location
ta: இடம்

en: Profile
ta: விபரக்கோவை

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>

en: Blog entry
ta: வலைப்பு நுழைவு
