OpenPublic (7.x-1.26) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: title
gu: શીર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: action
gu: ક્રિયા

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Dates
gu: તારીખો

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
