OpenPublic (7.x-1.28) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Content
ky: Мазмун

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »

en: Blog entry
ky: Блог жазмасы
