OpenPublic (7.x-1.28) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Login
sr: Пријављивање

en: link
sr: линк

en: Display
sr: Приказ

en: Menu
sr: Мени

en: Files
sr: Фајлови

en: Block
sr: Блок

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Branding
sr: Брендирање

en: Footer First
sr: Прво заглавље
