OpenPublic (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (48 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: title
be: назва

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Resources
be: Рэсусры

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Summary
be: Падсумаванне

en: URL
be: Спасылка

en: link
be: спасылка

en: Display
be: Паказ

en: Menu
be: Меню

en: Attachment
be: Дадатак

en: action
be: дзеянне

en: Files
be: Файлы

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Term
be: Тэрмін

en: Media
be: Мультымедыя

en: Profile
be: Профіль

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Logout
be: Выйсці

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Attachments
be: Дадаткі

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: image
be: малюнак

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Webform
be: Анкета

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Dates
be: Даты

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Blog entry
be: Запіс у блогу

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.
