OpenPublic (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Login
lt: Prisijungti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Summary
lt: Įžanga

en: link
lt: nuoroda

en: Display
lt: Rodymas

en: Menu
lt: Meniu

en: Event
lt: Įvykis

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: action
lt: veiksmas

en: Files
lt: Failai

en: Node
lt: Mazgas

en: Back to Top
lt: Pereiti į viršų

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Location
lt: Vieta

en: Term
lt: Terminas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Address
lt: Adresas

en: next
lt: toliau

en: description
lt: aprašymas

en: Profile
lt: Profilis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: previous
lt: atgal

en: image
lt: paveikslėlis

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Webform
lt: Web forma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Services
lt: Paslaugos

en: Add terms
lt: Pridėti terminus

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Dates
lt: Datos

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Preface First
lt: Antraštė pirma

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Blog entry
lt: Tinklaraščio įrašas

en: API Status
lt: API statusas

en: User menu
lt: Nario meniu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.
