OpenPublic (7.x-1.30) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: title
hy: վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: action
hy: գործողություն

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Node
hy: Նոդ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Dashboard
hy: Վահանակ
